Hakkımızda

Biz Kimiz?

4.5 milyondan fazla göçmen sayısı ve bu göçmenlere sağladığı istihdam ile bir çok Avrupa ülkesini geride bırakan Türkiye, kalkınmaya ve daha fazla göçmen almaya devam etmektedir. 

Göçmenlerin Çalışma,Oturum gibi izinleri almasında yardımcı olmak ve ülkemiz koşullarına uyum sağlamasını gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetler neticesinde bir çok kişi Çalışma İzni , Sağlık Sigortası ve Oturum İzni ile ülkemizde yaşantılarını devam ettirmektedir. Bizlerde bu hizmetlerin doğru ve yasal bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için sizler için buradayız.

  • Kaliteli bir gelecek,
  • Kaliteli bir hayat,
  • Kaliteli çalışma koşulları,
  • Kaliteli hizmet ve danışmanlık.

 

img

Ne Yapıyoruz?

Sağladığımız hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmek ve müşterilerimizi memnun etmek yeğane amacımız. Müşteri isteklerini karşılamak ve Türkiye'de göçmen vatandaşlarımıza yasal ve eşit şartlardan faydalanmasını hedefliyoruz. 

map
Türkiyede Biz

Biz; Kaliteli Danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişi ve kişilerin Türkiye’de Türk vatandaşı standartlarında çalışma ve oturma izni haklarının en iyi şekilde alabilmelerini sağlamaktayız. Biz sizlere güveniyoruz sizlerde bizlere güvenin.